La Millou

Tegemist on brändiga, mille värviküllased ja rõõmsamustrilised tooted räägivad iseenda eest. La Millou valikus on tekid, padjad, voodilinad, hommikumantlid, soojakotid, beebipesad, käekotid ja veel palju muud.

Kidsbloom.eeLa Millou naudib loomist, joonistamist ning disainide ja aksessuaaridega mängimist.

Kuna enamik tooteid on mõeldud eelkõige beebidele ja lastele, esindab La Millou kõrget kvaliteeti ning peab väga lugu ohutusest. Koostööd tehakse ainult testitud ja usaldusväärsete materjalide tarnijatega. La Millou kõik tooted on disainitud Poolas ning nendest suur enamus ka toodetakse seal.

 

 

Ohutus

La Millou toote- ja mustrivalik on lai, kuid seda mitte kunagi ohutuse arvelt.

  • Kasutatavad materjalid täidavad kõik ohutuse normid ning on OEKO-TEX 100 klass I sertifikaadiga. Tooteklass I kuuluvad kõik kuni 3-aastaste laste puhul kasutatavad tekstiiltooted nagu aluspesu, beebiriided, voodiriided ja pehmed mänguasjad. OEKO-TEX 100 klass I sertifikaat annab kindluse, et antud tekstiili on testitud ning ei sisalda lapse tervisele ohtlikke keemilisi aineid.

 

  • La Millou tekstiilid on vastupidavad ja pehmed, nende värvid on kirevad ning vastupidavad tänu unikaalsele ja ohutule trükkimismeetodile, mis on samuti OEKO-TEX 100 sertifitseeritud.

 

  • Ka niidid, mida tootmisel kasutatakse, on OEKO-TEX 100 sertifikaadiga.

 

  • La Millou poolt kasutatav veekindel materjal ja ka teised plastmaterjalid ei sisalda ftalaate ega BPA-d.
close
Kidsbloom.ee

Hakka kidsbloomeriks ja saa esimeselt ostult 8% soodustust ♥

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis Kidsbloomi maailma uudiste ja kampaaniatega!

Kidsbloom.ee

Close Ostukorv
Close Soovikorv
Hiljuti vaadatud Close
Close

Close
Kategooriad