Kidsbloom.ee

Kidsbloom.ee

Kuidas meie lugu alguse sai? Väga lihtsalt! Kõigepealt tuli beebi ja siis beebipood. Kindla tundeni, et tahan teha oma beebipoe, jõudsin ma tänu La Millou brändile, mille tooteid kodulehel imetlemas käisin, kuid mida Eestisse ei tarnitud. Soovisin oma pisikesele leida midagi põnevat, mis oleks piisavalt värviline ja lõbus (sest lastele ju meeldib ja mis seal salata – mulle ka), aga samas ohutu ning kvaliteetne. La Millou vastas kõigele sellele 100 ja rohkem protsenti ning võtsin eesmärgiks selle brändi ka teistele mugavalt kättesaadavaks teha. Tehnilise poole pealt aitas mind mu kaaslane, kes toimiva e-poe püsti pani ning ka edaspidi mind alati toetanud on. Aitäh, Priit!

Kidsbloomi esimene müük sai tehtud 26.12.2020. Sealt edasi oleme kasvatanud brändide ning kaubavalikut ning teeme seda kindlasti edasi. Kidsbloomi visioon on olla rõõmus ja värviküllane pood, kus tooted on head, kvaliteetsed ning kaunid. Kui soovid meilt nõu küsida või mõnele suurele tellimusele personaalset pakkumist, siis kirjuta meile julgelt.

Kidsbloom.ee

Aitäh kõigile, kes meie pereettevõttele vunki juurde annavad ning Kidsbloomist tellivad. Ilma teieta poleks Kidsbloomi, mis on meile sõnulseletamatult armsaks saanud!

 

Maribel

Meie sõbrad

  • herevents
  • myunicorn
  • MP-Reklaamtrükk logo
Ostukorv
Close Soovikorv
Close Hiljuti vaadatud
Kategooriad