Tarneinfo

Kui kiiresti pakid postitate?

Pakid postitame samal või järgmisel päeval.

Oma tellimusele on võimalik ka ise järgi tulla, kui see on eelnevalt kokkulepitud. Palun kirjuta info@kidsbloom.ee või helista meile +372 5023 830.

OMNIVA pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 39€ eest, tavahind 3€. Leia üles lähim Omniva pakiautomaat! Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

ITELLA Smartpost pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 39€ eest, tavahind 2,8 €. Leia üles lähim ITELLA pakiautomaat! Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

DPD pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 39€ eest, tavahind 2,8€. Leia üles lähim DPD pakiautomaat! Kohaletoimetamine 1-3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

close
Kidsbloom.ee

Hakka kidsbloomeriks ja saa esimeselt ostult 8% soodustust ♥

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis Kidsbloomi maailma uudiste ja kampaaniatega!

Kidsbloom.ee

Close Ostukorv
Close Soovikorv
Hiljuti vaadatud Close
Close

Close
Kategooriad