Tarneinfo

Kui kiiresti pakid postitate?

Pakid postitame tööpäeviti samal või järgmisel päeval. Tavapäraseks tarneajaks on 2 tööpäeva. Suurte kampaaniate puhul (näiteks E-smaspäev) võib tarneaeg olla pikem.

Oma tellimusele on võimalik ka ise järgi tulla, kui see on eelnevalt kokkulepitud. Palun kirjuta info@kidsbloom.ee või helista meile +372 5023 830.

DPD pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 39€ eest, tavahind 2,8€. Leia üles lähim DPD pakiautomaat! Kohaletoimetamine 1-3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

OMNIVA pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 39€ eest, tavahind 2,8€. Leia üles lähim Omniva pakiautomaat! Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

ITELLA Smartpost pakiautomaat

Tavahind 3,5 €. Leia üles lähim ITELLA pakiautomaat! Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

Ostukorv
Soovikorv
Hiljuti vaadatud
Kategooriad