18 tulemust

  • Filtrid
  • Sorteeri
    ...

Beebitekid

Leia pisikesele mõnus beebitekk! Otsid beebitekki voodisse või vankrisse? Meie valikus on musliinist beebitekid, meriinovillased beebitekid ja õhemad bambusest või puuvillased kootud beebitekid.

Sobivaim valik

Esimestel kuudel meeldib beebidele teki sisse mähitud olla. Mõnus ja pehme tekk tagab lapsele hea une ja turvatunde. Tähtis on, et tekk oleks hingav ja valmistatud sobivaimatest materjalidest. Soojemateks ilmadeks sobivad hästi kerged puuvillased tekid. Kui tingimused on jahedamad, on heaks kaaslaseks fliistekid, mis on ka enamasti vetthülgavad.

Välimus ja mustrid

Vastsündinud hoolivad rohkem teki omadustest kui välimusest. Veidi vanematele lastele meeldiva ka loomadega mustrid ja erksamad toonid. Meie valikus olevad Little Dutch ja La Millou brändid on tuntud oma ilusate mustrite poolest. Klassikalisemad ühevärvilised beebitekid leiad Mushie ja Elodie Details tootevalikust, mis on värvivaliku poolest neutraalsemad.

Beebitekk kui kingitus

Beebitekk on väga populaarne kingitus ka beebipeoks (babyshower), kuna see on tarvilik juba alates lapse sünnist. Kidsbloom.ee on koostöös Postimehega pannud kokku ka ostuspikri tulevasele emale, milles beebitekk on tähtsal kohal.

Kui soovid natuke suuremat mõõtu, piilu ka lastetekke. La Millou valikus on väga ilusaid minky fliisiga või sametiga tekke. Kuna La Millou mustri- ja tootevalik on lai, siis soovitame piiluda ka La Millou kodulehte. Soovi korral saame teile tellida just need tooted, mida teie soovite. Selleks võtke meiega meili teel ühendust.

Beebile vajalike tarvete ostmine on põnev, kuid samas ka keeruline, kuna valik on väga lai. Püüame pakkuda parimat kvaliteeti, kuid seda mõistliku hinnaga. Anname hea meelega ka toodete osas nõu. Soovi korral liitu meie uudiskirjaga, et saada osa Kidsbloomi maailma sooduspakkumistest ja uutest toodetest.

Kõik muu kvaliteetse uneaja tagamiseks leiad kategooriast Uneaeg

Filtrid
Filtreeri hinna alusel
Bestsellers

Soovitatud tooted