18 tulemust

  • Filtrid
  • Sorteeri
    ...

Laste sööginõud ja iminapaga taldrik beebidele

Laste sööginõud saavad olla praktilised, mugavad ja ülistiilsed! Muuda söögiajad nauditavamaks Mushie sööginõude abil, mis on kvaliteetsed, kaunid ja keemiavabad. Mushie’t iseloomustavad puhta disainiga tooted, mistõttu on toodete sobitamine kodusesse interjööri väga lihtne.

Meie valikus on laste sööginõud, mis on saadaval 2-pakkides. Joogitopsid, kausid ja taldrikud ei sisalda lastele ohtlikke aineid nagu BPA ja ftalaadid. Nõud sobivad suurepäraselt ka näiteks piknikule kaasa võtmiseks.

Beebidele on suurepäraseks valikuks just Mushie silikoonist nõud, mis kinnituvad lauale iminapaga. Tänu iminapale püsib kauss või taldrik ilusti laua peal ja beebi saab mugavalt süüa. Iminapaga nõud on saadaval lausa kuues erinevas värvitoonis. Väga oluline on ka see, et Mushie silikoonist nõusid tohib kasutada mikrolaineahjus. Peale soojendamist ei pea muretsema, et laps võiks ennast kuuma nõuga kõrvetada.

Soovi korral on võimalik kombineerida Mushie nõusid Mushie lauamati ja silikoonist pudipõllega, mis on väga vahvate mustritega!
Filtrid
Filtreeri hinna alusel
Bestsellers
Ostukorv
Soovikorv
Hiljuti vaadatud
Kategooriad