Puidust mänguasjad

Puidust mänguasjad on praktilised, stiilsed ning kestavad kaua. Eriti tänuväärne on see, et puidu kasutamine mänguasjade tootmisel aitab vähendada plastiku kasutamist igapäevaelus. Seeläbi anname panuse puhtama keskkonna loomisele. Lisaks mängulustile täiustavad nad hästi ka lastetoa interjööri. Meie valikust leiad palju arendavaid lelusid beebidele ja lastele. Motoorikakeskused, ladumismängud, sorteerimismängud, pusled ja tõmmatavad on vaid mõned näited.

Miks eelistada puidust mänguasju?

Oleme Kidsbloomis tähelepanu pööramas jätkusuutlikele materjalidele ning puit kahtlemata selleks on. Seetõttu soosime ka meie oma mänguasjade valikus puitu, eelistades seda plastikust toodetud mänguasjadele. Meie mänguasjade valikus oleme mõelnud kõigile – siit leiab midagi kõige väiksematele, juba natuke suurematele lastele ning ka täiskasvanutele. Meie mängukeskused on väga kaasahaaravad ning lõbusad mängimiseks ka vanematele. Lisaks kõigele eelnevale on puidust toodetud mänguasjad ka suurepärane kingitus kui on tulemas sünnipäev või tähtpäev.

Meie soovitused

Small Foot hüppemang

Ühe soovitusena, mis on meile endale palju rõõmu valmistanud on Small Foot hüppemäng. Selle mängu eesmärgiks on asetada puidust loomakujulised pulgad aukudesse, mis arendab väga hästi lapse motoorikat. Kui loomakujutised on asetatud õigesse asendisse, on võimalik nende peale vajutades loomad hüppama panna. See on nii iseenesest nii lihtne tegevus aga lapsele väga kaasahaarav sellepärast, et loomad hüppavad välja igakord erineva kiiruse ja kõrgusega.

Hüppemäng pastelne - Small Foot

Mäng arendab lapse motoorseid oskuseid.

Tõeliselt vahva ja ka kaunis mänguasi pisikestele!

Mõõtmed: alus 19 x 5,5 x 16 cm, loomake 3,5 x 1,5 x 10 cm

Materjal: puit

Soovitatav vanus: 18+ elukuud

Puidust mänguköök

Teine meie suur lemmik on puidust mänguköök, millega võib laps oma aega sisustada tundideks. Ja see ei käi ainult laste kohta, ka vanematel on selles köögis palju tegemist. See on suurepärane viis õpetamaks oma lapsele erinevaid sõnu ja selgitada söögitegemise ja koristamise põhimõtteid. Puidust mänguköögi juurde kuuluvad ahi koos uksega, hoiustamise riiul, kraan koos valamuga, kell, gaasipliit, söögiriistad, pott ja pann, pajalapp, pipra- ja soolatopsid. Ahjunupud teevad keerates häält.

Little Dutch puidust mänguköök münt

Little Dutch puidust mänguköök münt

 

Mõõtmed: (l) 59,5 cm x (b) 29,7 cm x (h) 82,4 cm

Tööpinna kõrgus: 50,5 cm, koos jalgadega 56,5 cm

Materjal: puit

Puhastamine: niiske lapiga

Soovitatud vanus: 36+ kuud

Tooted tarnime mugavalt DPD, Omniva või Itella pakiautomaati.

Tutvu ka meie kõige populaarsemate toodetega