12 tulemust

  • Filtrid
  • Sorteeri
    ...

Beebipesad

Meie valikus on kvaliteetsed ja imeilusa välimusega beebipesad, mis tehtud Öko-Tex sertifikaadiga materjalidest.

La Millou beebipesal on eemaldatav madrats. Beebipesa pehmed küljed on kaetud kvaliteetse ja õrnalt läikiva sametiga, mis teeb pesa välimuse eriti mõnusaks ja luksuslikuks.

Beebipesa on mugav ja kahtlemata paljude vanemate arvates väga vajalik tarbeese, kuna on beebile üks turvaline tuttava lõhnaga koht. Kuna esimestel kuudel beebi veel ei pööra ning lamab eelkõige selili, on beebipesa hea vahend, kuidas beebit hoida alati enda läheduses lastes tal turvaliselt mugavas pesas mõnuleda.

Beebipesa saad asetada voodisse, diivanile või põrandale. Eriti hea on beebipesa väljasõitudele kaasa võtta, kuna siis ei ole vajadust võõras kohas nuputada, kuhu ja kuidas beebile hubane olemine tekitada. Ära unusta ka pehmet beebitekki, mida kasutada beebipesas, võrevoodis või jalutuskärus.

Tihti kardetakse, et beebipesa kasutusaeg on liiga lühike. Tegelikult on beebipesa väga praktiline valik, kuna esimestel elukuudel magavad beebid väga suure osa ajast ning ka pesa leiab seetõttu palju kasutust. Lisaks on beebidel palju selili olemise aega, mil nad lihtsalt ümbritsevat maailma uudistavad või hoopiski puhkavad. Mis kõige parem, pesa annab võimaluse tagada lapsele pehme ase ka seal toas või kohas, kus muidu pehmet mööblit nagu voodi või diivan ei leidugi.

Ohutust silmas pidades ei tohi beebit beebipesas järelevalveta jätta. Ka ei tohi meie e-poes saadaval olevate beebipesadega beebit tõsta.

Tutvu meie toodetega kategooriast Uneaeg

Close Ostukorv
Close Soovikorv
Hiljuti vaadatud Close
Close
Close
Kategooriad