9 tulemust

  • Filtrid
  • Sorteeri
    ...

Kaisukad, kaisutekid ja kaisulapid

Leia oma beebile üks armas kaisutekk, mis pakub pisikesele lohutust ja turvatunnet. Kaisutekid sobivad beebidele juba alates esimestest hetkedest.

Mis on kaisuteki eesmärk? Paljudele beebidele meeldib uinuda, kui tekikese äär on hellalt põske puudutamas. Kaisulapp või teisisõnu kaisurätt aitab beebil kergemini uinuda, kuna on tuttava lõhnaga ning alati üks kindel osa uinumise rituaalist. Kodust eemal olles on kaisukatest palju abi, kuna tükike tuttavat ja head on alati kaasas. Reisimisel ei võta kaisulapp ka palju ruumi.

Kõik meie e-poes olevad kaisukad ja kaisulapid on tehtud Öko-Tex materjalidest ning pisikestele ohutud. Musliinkangast kaisulapid on naha vastas õrnad ning muutuvad ajas veelgi pehmemaks. Musliin on labases siduses kootud kerge ja pehme puuvillane kangas, teise sõnaga puuvillakrepp. Kanga hõredus tagab õhulise ja pehme tunde.

Kaisutekid on suurepärased katsikukingitused. Meie beebipoe valikust leiad hõlpsasti oma beebile või sõprade lapsele armsa kaisuka, mis võib lausa paljudeks aastateks väga oluliseks kaaslaseks saada.

Tutvu meie toodetega kategooriast Uneaeg

Filtrid
Filtreeri hinna alusel
Bestsellers
Ostukorv
Soovikorv
Hiljuti vaadatud
Kategooriad