Little Otja kootud beebitekk

Tulevase ema ostuspikker – mis peaks beebit kodus ootama?

Uue ilmakodaniku ootus on ilus ja emotsionaalne aeg, ent stressi ja ärevust võib tekitada justkui lõputuna näiv ostunimekiri. Siit leiad soovitused, mida beebiga koju jõudes kindlasti vaja võib minna ning mille võib südamerahuga ostmata jätta.

Kidsbloom.ee on vahva universum, kuhu on alati hea meel tagasi tulla, kuna meie pakutavad stiilsed ja kvaliteetsed tooted toovad rõõmu nii pisikestele kui nende vanematele. Brändide hulgast leiad nimed nagu Garbo&Friends, La Millou, Mushie, Little Dutch, Moi Mili jt. Kuna suur osa toodetest on seotud just beebi une või söötmisega, siis jälgime eelkõige materjale. Tekstiilide puhul peame tähtsaks Oeko-Tex sertifikaati ning sööginõud peavad kindlasti olema keemiavabad.

Uue ilmakodaniku jaoks võiks olemas olla vann, vannitermomeeter, kapuutsiga vannilinavoodilina, tekike või mitu, juhuks kui üks on pesus. Kootud tekkidest on väga head omadused meriinovillasel tekil. Praktiline valik on ka musliinist tekk, millega saab beebile mõnusa olemise luua. Beebi suu pühkimiseks eelista pehmeid musliinist lapikesi. Väga populaarsed ja kiidetud on La Millou kaisulapid, mis sobivad beebi uueks sõbraks juba alates esimestest elupäevadest. Palju head tagasisidet on saanud ka imeilusate mustritega La Millou beebipesad. Beebipesa on vanematele mugav vahend, kuidas beebit alati turvaliselt enda läheduses hoida.

 

Postimehes ilmunud artikli Kidsbloomi kohta

Close Ostukorv
Close Soovikorv
Close Hiljuti vaadatud
Close
Close
Kategooriad