32 tulemust

  • Filtrid
  • Sorteeri
    ...

Beebipidu ehk babyshower

Beebipidu, tuntud ka kui babyshower, tähistab saabuva lapse sündi. Samuti tähistatakse naise saamist emaks. Tavaliselt korraldavad selle vahva ja kauni peo tulevase ema lähedased sõbrannad. Beebipeo pidamine on eriti populaarne just USA-s, kuid aina enam levinud ka meie Eestis.

Mida kinkida beebipeoks?

Mida kinkida beebipeoks, kui valik on väga lai ning vajalikke asju palju? Proovime omaltpoolt anda mõned soovitused, mis on klientidelt head tagasisidet saanud.

Kingi saab kombineerida mitmest väiksemast, aga vajalikust asjast nagu näiteks beebitekk, beebi vannirätik, lutikett, kaisulapp või närimisrõngas. Kuna tegu on uue ilmakodanikuga ja sobiva luti leidmine võib osutuda parajaks katsumuseks julgeme soovitada ka BIBS Try It komplekti, mis on väga populaarse ja kiidetud Taani brändi BIBS poolt loodud 4 lutist koosnev kollektsioon. Komplektist leiab erineva imemisosaga silikoonist ja lateksist lutte, mida beebil proovida lasta, et leida talle sobivaim.

Kindlasti on meie Kidsbloomi maailmas üks kõige populaarsemaid beebipeo kingitusi La Millou beebipesa . La Millou suured beebipesad on supermõnusad, kvaliteetsed, kõrge äärega beebipesad, millel on eemaldatav madrats. La Millou beebipesad näevad lausa luksuslikud välja! Mustrivalik uueneb igal hooajal, samas kui klientide lemmikmustrid jäävad La Millou valikusse aastateks.

Uueks tooteks on La Millou väike beebipesa, mis sobib eelkõige beebi esimesteks elukuudeks ning on suurest beebipesast kompaktsem.

Beebipeo kingituseks sobib hästi ka mängukaar, mängumatt või tegelustekk. Mänguasjadest leiab väga laia valiku Little Dutch brändilt. Beebimänguasjad nagu krõbisev mänguraamat, hälli või vankri mänguasi, kõristid ja tõmmatavad muusikaga mänguasjad leiavad alati kasutust ning pakuvad pisikesele mängurõõmu. Ilus ja praktiline kingitus on ka kinkekomplekt, mis koosneb 3 pehmest tootest (kaisukas, kaisulapp ja närimisrõngas).

Kuigi esimestel elukuudel veel sööginõusid vaja ei lähe, soovitame julgelt kinkida ka söögiaja tooteid. Tegemist on kingitusega, mis kindlasti tulevikus kasutust leiab ning meie e-poes esindatud brändid The Cotton Cloud ja Mushie on oma silikoonist nõudega saanud väga palju head tagasisidet.

Filtrid Close
Filtreeri hinna alusel
Bestsellers

Soovitame ka neid tooteid


Close Ostukorv
Close Soovikorv
Close Hiljuti vaadatud
Close
Close
Kategooriad